Nerezové plechy

Nerezové plechy jsou součástí našeho sortimentu s nerez ocelí. V našem skladu najdete široké spektrum různých druhů nerezových plechů v různých jakostech. Níže se můžete podívat na fotografie z našeho skladu, kde nerezové plechy máme uskladněny.

Nerezové plechy a jejich využití v praxi

Nejčastější využití vidíme v potravinářském průmyslu, kde je každý kus kuchyně vyrobený z nerez oceli nedílnou součástí právě z důvodu kontaktu s vodou a jijí schopností odolávat korozi. Odolnost nerez plechů se netýká jenom obyčejné vody, ale všech dalších tekutin a ruzným druhům kyselin.

Nerezové plechy nejsou však jenom prvkem kuchyň, ale mají také uplatnění u různých architektonických projektů, které přicházejí do kontaktu s dešťovou vodou a nepříznivými povětrnostními podmínkami. Právě v těchto míste je podlaha z nerez plechů ideální volbou.

Nerezové plechy jako podklad a stěny bazénů

Bazény z nerez oceli mají obrovskou výhodu oproti ostatním způsobům realizace bazénové plochy a to především z důvodů životnosti a schopnosti snadné údržby. Chlor s nerez ocelí samozřejmě nic neudělá, tak jako tomu je u jiných povrchů určených k pokrytí plochy bazénů.

Výroba nerez plechů

Nerezové plechy válcované za studena, za tepla, nebo žíháné a vyráběné v různých jakostech a rozných typech povrchu. Možnosti výroby jsou rozsáhlé a závislé na tom, jako jakos požadujete. Každý druh jakosti má svůj specifický typ výroby.

Katalog s nerez plechy si můžete stáhnout zde.

Nerezové plechy ve skladu