Lysa-hora.cz

558 910 111     obchod@ak1324.cz

O nás

Již od roku 1997 jsme specialisté na nerezové materiály, které dodáváme v širokém sortimentu zboží nerez plechy, kulatiny, trubky, tyče ploché a čtvercové, 6 HR, 4 HR, jekly, profily a výpalky Provádíme také jejich opracování, jako je zakázkové kovoobrábění, řezání vodním paprskem a pálení plazmou na nejmodernějších strojích. Zabýváme se strojírenskou výrobou na CNC horizontálních frézách mimořádných rozměrů, výrobou výpalků z vlastních nerezových materiálů a pronájmem výrobních a skladovacích ploch.

Počátky vzniku firmy se vztahují k roku 1997, kdy byla založena firma FM Steel, s.r.o., jejíž základní činností byl obchod s ocelí všech druhů, tj. od černé, legované, nástrojové až po nerezovou.

S rostoucí firmou se začala projevovat nutnost specializace, protože široký sortiment nebyl pokryt dostatečnou kapacitou skladových ploch, a tak jsme nemohli naplnit naše poslání: poskytnout zákazníkovi maximální sortiment ocelí v co nejkratším čase. Z těchto důvodů bylo vedením firmy rozhodnuto ukončit obchodní činnost u běžných ocelí a veškeré síly soustředit na rozvoj prodeje nerezové a žáruvzdorné oceli.

Toto strategické rozhodnutí se ukázalo jako krok správným směrem a sortiment se rozšířil z prodeje plechů také na prodej trubek svařovaných a bezešvých s příslušenstvím, kulatin, plochých, čtvercových a šestihranných tyčí, úhelníků, profilů aj. Současně s těmito změnami jsme se rozhodli v roce 2003 změnit název firmy na AK 1324, s.r.o., který lépe vystihuje rozsah činností naší firmy, kde AK je zkratka pro antikorozní oceli. Číslovka 1324 je nadmořská výška Lysé hory v Beskydech, kde máme naši oficiální adresu a další menší podnikatelské aktivity.

Kontakt

AK 1324, s.r.o.

Butovická 317
74213 Studénka
Czech Republic

Tel: +420 558 910 111
Email: obchodak1324.cz

Logo AK1324